– Rozgorzała w mieście dyskusja na temat potrzeby zwiększenia liczby stojaków na rowery. Pomysł popieram, ale jednocześnie powątpiewam w to, czy będzie miał szansę realizacji. Tym bardziej że zauważyłem, że niektóre z dotychczasowych stojaków w tajemniczych okolicznościach znikają. Przykładem jest stojak na rowery przy wejściu głównym na przemyski dworzec kolejowy. Jak to się ma do obietnicy, że stojaków będzie więcej?
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze