Do zdarzenia doszło w sobotę, 17 stycznia, na odcinku obwodnicy Oleszyc. Jak mówią wstępne ustalenia pracujących na miejscu funkcjonariuszy, 54-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego, kierując osobowym audi, z niewiadomych przyczyn nagle zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie wjechał do przydrożnego rowu.
Kierujący został przetransportowany do szpitala, lecz jego obrażenia nie okazały się groźne. W chwili zdarzenia był trzeźwy. W pojeździe wraz z kierowcą podróżowała pasażerka.
– Po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że Sąd Rejonowy w Przemyślu orzekł wobec mężczyzny zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych, a starosta przemyski wydał decyzję o cofnięciu mu uprawnień do kierowania
– przekazała lubaczowska komenda, która prowadzi dalsze postępowanie w tej sprawie. Za złamanie sądowego zakazu, 54-latkowi grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze