Reklama

Straciła panowanie nad pojazdem i zderzyła się z fordem [ZDJĘCIA]

Do zdarzenia doszło 7 lutego, około godz. 12, w miejscowości Nozdrzec.

46-letnia kobieta kierująca toyotą straciła panowanie nad pojazdem i zderzyła się z nadjeżdżającym z naprzeciwka fordem.

Kierowcy byli trzeźwi. Ucierpiała jedna z pasażerek toyoty i karetką pogotowia została przetransportowana do szpitala, gdzie zaopiekowali się nią lekarze.

Policjanci każdego dnia apelują o ostrożność: dostosujcie prędkość do warunków panujacych na drogach!


fot.KPP Brzozów


fot.KPP Brzozów
san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    soia - niezalogowany 2021-02-08 20:02:52

    BĄDŹMY OSTROŻNI - ZYCIE.PLYT.COM - POZNAJ TO CO JESZ

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    okiem czepialskiego - niezalogowany 2021-02-09 12:20:21

    Najpierw niech pługi porządnie odśnieża drogi ( gmina, powiaty). Porażka. Wypadki w zimie nie dzieją się z prędkości tylko braku odśnieżenia drogi. Relacja Przemyśl - Fredropol to już masakra. Jak wyboru to lecą sami włodarze ze swoja szuflą a jak nie mają z tego korzyści to mają gdzieś mieszkańców. Dobra można nie nadążać z odśnieżaniem, ale kiedy nie pada snieg to można spokojnie to tak zrobić aby do tej godziny 8 było odśnieżone drogi główne. Ludzie do pracy chcą bezpiecznie dojechać.  Rano niech jedzie samochód z solą a za godzinę po nim niech jedzie pług i ściąga śnieg z  drogi. LUDZIE KIEDY DO WAS DOTRZE? JAK KTOŚ ZGINIE? I przestańcie mówić że zima zaskoczyła drogowców czy  że pługi nie nadążają.  Jak nie było śniegu to potrafił jechać pług o godzinie 11 i udawać że sypie czymś gdzie już była dodatnia temp. 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości