Reklama

Straciła panowanie nad autem i wjechała w ogrodzenie [ZDJĘCIA]

16/05/2018 12:25

22-letnia kierująca osobowym renault straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w ogrodzenie, a następnie wjechała na posesję. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca renault clio, w Dębowie jadąc od strony Nowosielec w kierunku Studziana, na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w ogrodzenie prywatnej posesji. – Jej samochód zatrzymał się dopiero w ogrodzie. Kierująca renaultem, 22-letnia mieszkanka powiatu przeworskiego była trzeźwa. Na szczęście, w wyniku zdarzenia nie doznała poważniejszych obrażeń – informuje przeworska policja. 

Za rażące naruszenie przepisów w ruchu drogowym policjanci zatrzymali jej prawo jazdy, a ze względu na uszkodzenia auta – także dowód rejestracyjny pojazdu. Obecnie w sprawie prowadzone są czynności  wyjaśniające.


fot.KPP Przeworsk


fot.KPP Przeworsk
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości