Reklama

Straż miejska a dbałość o bezpieczeństwo

30/05/2015 09:45

– Obowiązkiem straży miejskiej jest przede wszystkim pilnowanie porządku w mieście, a przeważnie widzę, jak wypisują mandaty za złe parkowanie. Często spotykam się z tym w miejscach, które są bardzo niebezpieczne i w których przydałaby się pomoc straży miejskiej. Moim zdaniem straż miejska nie pilnuje należycie porządku w Jarosławiu i nie zapuszcza się w naprawdę niebezpieczne tereny. Jak mamy w takim razie czuć się bezpieczni w swoim mieście?

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    tre - niezalogowany 2015-05-30 10:22:56

    Działania policji też w zasadzie ograniczają się do wypisywania mandatów za wykroczenia drogowe. Mają podobny schemat działania. 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    se7en - niezalogowany 2015-05-30 14:43:19

    Z chęcią przejmę od Straży Miejskiej kompetencje do wystawiania mandatów za złe parkowanie. Mogę to robić nawet na zasadzie wolontariatu. Burmistrzu co ty na to?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama