– Obowiązkiem straży miejskiej jest przede wszystkim pilnowanie porządku w mieście, a przeważnie widzę, jak wypisują mandaty za złe parkowanie. Często spotykam się z tym w miejscach, które są bardzo niebezpieczne i w których przydałaby się pomoc straży miejskiej. Moim zdaniem straż miejska nie pilnuje należycie porządku w Jarosławiu i nie zapuszcza się w naprawdę niebezpieczne tereny. Jak mamy w takim razie czuć się bezpieczni w swoim mieście?
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Działania policji też w zasadzie ograniczają się do wypisywania mandatów za wykroczenia drogowe. Mają podobny schemat działania.
Z chęcią przejmę od Straży Miejskiej kompetencje do wystawiania mandatów za złe parkowanie. Mogę to robić nawet na zasadzie wolontariatu. Burmistrzu co ty na to?
Działania policji też w zasadzie ograniczają się do wypisywania mandatów za wykroczenia drogowe. Mają podobny schemat działania.
Z chęcią przejmę od Straży Miejskiej kompetencje do wystawiania mandatów za złe parkowanie. Mogę to robić nawet na zasadzie wolontariatu. Burmistrzu co ty na to?