Drużyna Komendy Powiatowej PSP w Lubaczowie zajęła drugie miejsce w turnieju eliminacyjnym XVIII Mistrzostw Województwa Podkarpackiego Strażaków PSP w Halowej Piłce Nożnej.
Zawody grupy C rozegrano 5 kwietnia w hali Zespołu Szkół im. gen. Józefa Kustronia w Lubaczowie. W tej grupie, oprócz lubaczowian, występują również strażacy z Jarosławia, Brzozowa i Leska. Mecze rozgrywane były systemem „każdy z każdym”. Miejscowa ekipa dążyła do zwycięstwa i awansu do dalszej fazy gier[paywall], jednak w ostatnim pojedynku na ich drodze stanęli, również dotąd niepokonani, strażacy z Brzozowa. Goście wygrali 3:0 i to oni wezmą udział w turnieju finałowym jesienią w Ropczycach. Zmierzy się w nim 6 najlepszych drużyn. Zupełnie natomiast nie powiodło się jarosławianom, którzy przegrali wszystkie swoje mecze.
Najlepszym strzelcem turnieju został Robert Florek z komendy w Brzozowie. Pamiątkowe puchary dla zwycięskich drużyn ufundował starosta powiatu lubaczowskiego.
Wyniki:
Lubaczów –Lesko 2:1 (0:1), Brzozów – Jarosław 2:0 (1:0), Jarosław – Lubaczów 0:4 (0:2), Brzozów – Lesko 5:2 (2:1), Lesko – Jarosław 6:1 (1:1), Lubaczów –Brzozów 0:3 (0:2).
Tabela końcowa
Kolejno: Miejsce Nazwa drużyny Punkty Stosunek bramek
1. KP PSP Brzozów 9 10:2
2. KP PSP Lubaczów 6 6:4
3. KP PSP Lesko 3 9:8
4. KP PSP Jarosław 0 1:12Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze