Orlik w Lisich Jamach był miejscem rozgrywania Letniego Turnieju Piłki Nożnej Służb Mundurowych o Puchar Wójta Gminy Lubaczów. Zawody rozegrano w sobotę, 11 czerwca.
Do turnieju przystąpiły cztery drużyny. Mecze rozgrywane były w systemie „każdy z każdym”. Ostatecznie pierwsze miejsce zajęli Strażacy Ochotnicy Gminy Lubaczów, którzy wygrali wszystkie mecze i zdobyli 9 punktów. Drugie miejsce, z dorobkiem 6 pkt. zajęła Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Lubaczowie, trzecie – Ratownictwo Medyczne (3 pkt.), a czwarte – Komenda Powiatowa Policji w Lubaczowie (0 pkt.).
Najlepszym strzelcem został Łukasz Mazur, a za najlepszego bramkarza wybrano Mirosława Kubiszyna (obaj reprezentowali PSP w Lubaczowie).
Wyniki:
Strażacy Ochotnicy – Ratownictwo Medyczne 6:2, PSP – KPP 7:0, Strażacy Ochotnicy – PSP 2:1, Ratownictwo Medyczne – KPP 3:1, Strażacy Ochotnicy – KPP 3:1, Ratownictwo Medyczne – PSP 1:2.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze