Reklama

Strażacy ochotnicy najlepsi

13/06/2016 17:30

Orlik w Lisich Jamach był miejscem rozgrywania Letniego Turnieju Piłki Nożnej Służb Mundurowych o Puchar Wójta Gminy Lubaczów. Zawody rozegrano w sobotę, 11 czerwca.

Do turnieju przystąpiły cztery drużyny. Mecze rozgrywane były w systemie „każdy z każdym”. Ostatecznie pierwsze miejsce zajęli Strażacy Ochotnicy Gminy Lubaczów, którzy wygrali wszystkie mecze i zdobyli 9 punktów. Drugie miejsce, z dorobkiem 6 pkt. zajęła Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Lubaczowie, trzecie – Ratownictwo Medyczne (3 pkt.), a czwarte – Komenda Powiatowa Policji w Lubaczowie (0 pkt.).

Najlepszym strzelcem został Łukasz Mazur, a za najlepszego bramkarza wybrano Mirosława Kubiszyna (obaj reprezentowali PSP w Lubaczowie).

Reklama

Wyniki:

Strażacy Ochotnicy – Ratownictwo Medyczne 6:2, PSP – KPP 7:0, Strażacy Ochotnicy – PSP 2:1, Ratownictwo Medyczne – KPP 3:1, Strażacy Ochotnicy – KPP 3:1, Ratownictwo Medyczne – PSP 1:2.
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama