W sobotę, 27 lutego, w hali sportowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Lisich Jamach rozegrany został Halowy Turniej Piłki Nożnej Służb Mundurowych o Puchar Wójta Gminy Lubaczów.
W zawodach uczestniczyło pięć drużyn: Ochotnicze Straże Pożarne gminy Lubaczów, Jednostka Strzelecka „Strzelec”, Komenda Powiatowa Policji Lubaczów, Państwowa Straż Pożarna Lubaczów i Służby Sądowe Lubaczów[paywall].
OSP Lubaczów – Strzelec 4:2; KPP Lubaczów – PSP Lubaczów 2:7; Służby Sądowe – OSP Lubaczów 2:6; KPP Lubaczów – Strzelec 3:3; PSP Lubaczów – Służby Sądowe 2:5; KPP Lubaczów – OSP Lubaczów 3:7; Służby Sądowe – Strzelec 5:3; PSP Lubaczów – OSP Lubaczów 4:3; KPP Lubaczów – Służby Sądowe 0:7; Strzelec – PSP Lubaczów 3:8.
Zwycięzcą turnieju została drużyna OSP gminy Lubaczów, a za nią uplasowali się kolejno: Służby Sądowe, PSP Lubaczów, Strzelec i KPP Lubaczów.
Najlepszym strzelcem został Bartłomiej Pacuła z drużyny PSP w Lubaczowie, a najlepszym bramkarzem uznano Piotra Zarembę reprezentującego OSP gminy Lubaczów.
Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe z rąk zastępcy wójta gminy Lubaczów Krzysztofa Kozioła. Zwycięska drużyna dodatkowo otrzymała również okazały puchar. Mecze sędziowali: Czesław Furgała, Robert Mazgaj i Michał Szczybyło.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze