Reklama

Strażacy ochotnicy najlepszymi piłkarzami

02/03/2016 07:27

W sobotę, 27 lutego, w hali sportowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Lisich Jamach rozegrany został Halowy Turniej Piłki Nożnej Służb Mundurowych o Puchar Wójta Gminy Lubaczów.

W zawodach uczestniczyło pięć drużyn: Ochotnicze Straże Pożarne gminy Lubaczów, Jednostka Strzelecka „Strzelec”, Komenda Powiatowa Policji Lubaczów, Państwowa Straż Pożarna Lubaczów i Służby Sądowe Lubaczów[paywall].

Wyniki:

OSP Lubaczów – Strzelec 4:2; KPP Lubaczów – PSP Lubaczów 2:7; Służby Sądowe – OSP Lubaczów 2:6; KPP Lubaczów – Strzelec 3:3; PSP Lubaczów – Służby Sądowe 2:5; KPP Lubaczów – OSP Lubaczów 3:7; Służby Sądowe – Strzelec 5:3; PSP Lubaczów – OSP Lubaczów 4:3; KPP Lubaczów – Służby Sądowe 0:7; Strzelec – PSP Lubaczów 3:8.

Reklama

Zwycięzcą turnieju została drużyna OSP gminy Lubaczów, a za nią uplasowali się kolejno: Służby Sądowe, PSP Lubaczów, Strzelec i KPP Lubaczów.

Najlepszym strzelcem został Bartłomiej Pacuła z drużyny PSP w Lubaczowie, a najlepszym bramkarzem uznano Piotra Zarembę reprezentującego OSP gminy Lubaczów.

Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe z rąk zastępcy wójta gminy Lubaczów Krzysztofa Kozioła. Zwycięska drużyna dodatkowo otrzymała również okazały puchar. Mecze sędziowali: Czesław Furgała, Robert Mazgaj i Michał Szczybyło.


pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama