Samochód osobowy znajdował się w jednym ze stawów na tzw. „stawikach” przy ul. Sanockiej w Przemyślu.
„Zgłoszenie o samochodzie znajdującym się w wodzie wpłynęło do przemyskiej straży pożarnej od dyżurnego straży miejskiej w niedzielę około godz. 13:50” – informuje Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Przemyślu.
Z zatopionego forda ka wydobywało się paliwo. Na miejsce akcji udały się dwa zastępy straży pożarnej, w tym Specjalistyczna Grupa Ratownictwa Wodno-Nurkowego. Wrak został wyciągnięty z wody.
Strażacy płetwonurkowie sprawdzili samochód oraz dno w promieniu kilku metrów od niego. Nie znaleziono osób poszkodowanych. Nie wiadomo również w jaki sposób auto znalazło się w wodzie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.jak w jaki sposob? zajebali pewnie jacys malolaci pojezdzili i co mieli odaac?? utopili bo mysleli ze nikt nie znajdzie
auto spadło tam z pierwszym wiosennym deszczem panie redaktorze ;]
Ludzie zaśmiecają i profanują Naturę rozmaitym syfilindrem i na różne sposoby, ale żeby takie coś, to już jest wyższy poziom skretynienia, imbecylizmu i wynaturzenia !!!
Przecież są służby miejskie które powinny nadać bieg sprawie i odnleźć właściciela, a nastepnie zgłosić do prokuratury i na policję za zaśmiecanie środowiska i akwenu wodnego. Czysty skandal to takie marudzenie...
A to czasem nie to auto ? https://www.youtube.com/watch?v=3cVIINJlcRo 1:20
jak w jaki sposob? zajebali pewnie jacys malolaci pojezdzili i co mieli odaac?? utopili bo mysleli ze nikt nie znajdzie
auto spadło tam z pierwszym wiosennym deszczem panie redaktorze ;]
Ludzie zaśmiecają i profanują Naturę rozmaitym syfilindrem i na różne sposoby, ale żeby takie coś, to już jest wyższy poziom skretynienia, imbecylizmu i wynaturzenia !!!