Reklama

Strażacy wyłowili ze stawu samochód [ZDJĘCIA]

02/04/2017 20:52

Samochód osobowy znajdował się w jednym ze stawów na tzw. „stawikach” przy ul. Sanockiej w Przemyślu.

„Zgłoszenie o samochodzie znajdującym się w wodzie wpłynęło do przemyskiej straży pożarnej od dyżurnego straży miejskiej w niedzielę około godz. 13:50” – informuje Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Przemyślu.

Z zatopionego forda ka wydobywało się paliwo. Na miejsce akcji udały się dwa zastępy straży pożarnej, w tym Specjalistyczna Grupa Ratownictwa Wodno-Nurkowego. Wrak został wyciągnięty z wody.

Strażacy płetwonurkowie sprawdzili samochód oraz dno w promieniu kilku metrów od niego. Nie znaleziono osób poszkodowanych. Nie wiadomo również w jaki sposób auto znalazło się w wodzie.


pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    twoj nick - niezalogowany 2017-04-02 21:16:34

    jak w jaki sposob? zajebali pewnie jacys malolaci pojezdzili i co mieli odaac?? utopili bo mysleli ze nikt nie znajdzie

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    leklerk - niezalogowany 2017-04-02 22:22:52

    auto spadło tam z pierwszym wiosennym deszczem panie redaktorze ;]

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    SOAD - niezalogowany 2017-04-03 01:06:41

    Ludzie zaśmiecają i profanują Naturę rozmaitym syfilindrem i na różne sposoby, ale żeby takie coś, to już jest wyższy poziom skretynienia, imbecylizmu i wynaturzenia !!!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama