Reklama

Strażacy z Sieniawy własnoręcznie zbudowali domek na nakrętki [ZDJĘCIA]

Domek zamiast serc – to pomysł druhów z jednostki OSP KSRG Sieniawa.

Ogromny pojemnik na nakrętki stanął 31 grudnia przed jednostką OSP KSRG Sieniawa, na ul. Piłsudskiego 28.

Od teraz plastikowe nakrętki można wrzucać do specjalnego domku, kształtem nawiązującego do remizy strażackiej. W ten sposób druhowie zaangażowali się w inny sposób niż swoja służba w niesienie pomocy osobom potrzebującym.
san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości