Klub Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża „Studenckie serca" działający przy Instytucie Ekonomii i Zarządzania PWSTE w Jarosławiu zorganizował kolejną akcję krwiodawstwa. Uczestniczyło w niej około 30 osób, które oddały w sumie 13,5 litra bezcennego leku.
Uczelniani krwiodawcy założyli kluyb przed czterema laty i od tego czasu cyklicznie oddają krew.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze