Reklama

Studenci oddali ponad 13 litrów krwi

19/06/2015 09:05

Klub Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża „Studenckie serca" działający przy Instytucie Ekonomii i Zarządzania PWSTE w Jarosławiu zorganizował kolejną akcję krwiodawstwa. Uczestniczyło w niej około 30 osób, które oddały w sumie 13,5 litra bezcennego leku.

Uczelniani krwiodawcy założyli kluyb przed czterema laty i od tego czasu cyklicznie oddają krew.
erka
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama