Mimo małych zawirowań, ku uciesze fanów motoryzacji tegoroczna impreza dojdzie do skutku. Przeprowadzona zostanie w ciągu jednego dnia, 30 bm.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.niedziela,duże osiedle-nie ma innego miejsca!!p.Kamiński co pan na to?aha to nie pana elektorat
ludzie jesteście zjebani jak wam się nie podoba pozamykać okna i siedzieć w domu
He pisowska klecha przegrala z parafianami hahahaha i tak trzymac
troszke kultury,weż sobie rajd pod swoje okna i nie mów NAM co mamy robić!
zmieniasz nicki ale IP zostaje-żalosny jesteś
Przemysl .... w tym mieście nie można zrobić czegoś fajnego bo zawsze znajdzie się kilka moherów którym coś nie pasuje. ..
mozna robić i trzeba,ale czy niedziela rano w srodku duzego osiedla to dobre miejsce?
TAK BARDZO DOBRE MIEJSCE I dziękuję wszystkim od których decyzji ta impreza mogła się odbyć.W naszym mieście wiecznie się każdy tylko skarży ze nic nie robią , że nie da sie . Tak nie da się jeżeli takich "NIE " będzie więcej.A wiesz co "NIE" na przyszły rok zaproszę osobiście pana Kamińskiego żeby nagrody wręczał i jak ci będzie wtedy.Dzięki takim ludziom jak organizatorzy coś się w tym zestarczałym grajdole dzieje.Jestem pewien że stałeś "NIE" wśród setek ludzi które te zawody oglądały i teraz płaczesz cichutko że szkoda ze się już skończyło. i na zakończenie - jest niedziela- komuś się chce organizować- coś innego w jedną jedyną niedzielę roku- kilka godzin niesamowitej frajdy dla wszystkich nie tylko dla młodych- uśmiechnięte i zainteresowane kobiety nawet te po czterdziestceCZY JEST SZANSA ZE KIEDYŚ OBUDZĘ SIĘ W PIĘKNĄ PAŹDZIERNIKOWĄ NIEDZIELĘ I Z PRZYJEMNOŚCIĄ WSIĄDĘ DO SAMOCHODU POJADĘ NA KAZANÓW I ZNOWU POOBSERWUJĘ ZMAGANIA KIEROWCÓW???TAK JEST pod warunkiem ze tak jak w biblii wymrze kilka pokoleń i do ziemi obiecanej wejdą ci którzy nie pamiętają żałosnych "NIE" na osiedlu KAZANÓWpozdrawiam serdecznie mieszkaniec Przemyśla i chcę podkreślić mieszkaniec Przemyśla już w wieku leciwym nie małolat.
niedziela,duże osiedle-nie ma innego miejsca!!p.Kamiński co pan na to?aha to nie pana elektorat
ludzie jesteście zjebani jak wam się nie podoba pozamykać okna i siedzieć w domu
same stare mohery rydzykowe !!!!