Reklama

Świadek kolizji zatrzymał pijanego sprawcę

30/05/2018 14:00

2,5 promila miał kierowca audi, który spowodował kolizję drogową. Mimo tego, że zderzył się z volkswagenem, próbował jechać dalej. Mężczyznę zatrzymał świadek zdarzenia.

Wydarzenia rozegrały się wczoraj wczesnym popołudniem w Jabłonce w pow. brzozowskim.

Kierowca audi nie mógł utrzymać prostego toru jazdy i momentami zjeżdżał na przeciwny pas ruchu. W pewnym momencie zderzył się z volkswagen, ale mimo tego jechał dalej.

Jadący za nim świadek zdarzenia jechał za sprawcą do momentu, w którym zablokował go i zabrał mu kluczyki.

– Przybyli na miejsce policjanci ustalili, że kierującym audi jest 62-letni mieszkaniec Jabłonki. Podczas sprawdzania stanu trzeźwości okazało się, że mężczyzna miał blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie. Ponadto okazało się, że jego pojazd nie posiada aktualnych badań technicznych, a kierowca nie ma przy sobie żadnych dokumentów – podaje brzozowska policja.

Teraz 62-letni mieszkaniec Jabłonki, za kierowanie w stanie nietrzeźwości, spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym i brak wymaganych dokumentów podczas kontroli, odpowie przez sądem.
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości