2,5 promila miał kierowca audi, który spowodował kolizję drogową. Mimo tego, że zderzył się z volkswagenem, próbował jechać dalej. Mężczyznę zatrzymał świadek zdarzenia.
Wydarzenia rozegrały się wczoraj wczesnym popołudniem w Jabłonce w pow. brzozowskim.
Kierowca audi nie mógł utrzymać prostego toru jazdy i momentami zjeżdżał na przeciwny pas ruchu. W pewnym momencie zderzył się z volkswagen, ale mimo tego jechał dalej.
Jadący za nim świadek zdarzenia jechał za sprawcą do momentu, w którym zablokował go i zabrał mu kluczyki.
– Przybyli na miejsce policjanci ustalili, że kierującym audi jest 62-letni mieszkaniec Jabłonki. Podczas sprawdzania stanu trzeźwości okazało się, że mężczyzna miał blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie. Ponadto okazało się, że jego pojazd nie posiada aktualnych badań technicznych, a kierowca nie ma przy sobie żadnych dokumentów – podaje brzozowska policja.
Teraz 62-letni mieszkaniec Jabłonki, za kierowanie w stanie nietrzeźwości, spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym i brak wymaganych dokumentów podczas kontroli, odpowie przez sądem.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze