Reklama

Świetny finał rundy LKS Skołoszów. Bramka Jerzego Sobejki!

Piłkarze IV ligi podkarpackiej zakończyli dzisiaj, 11 listopada br., rundę jesienną sezonu 2015 – 2016.

Znakomicie na podsumowanie tegorocznych zmagań zaprezentowała się ekipa LKS Skołoszów, która gościła u siebie niewygodny Przełom Besko. Grając w optymalnym składzie nie dała żadnych szans rywalowi, gromiąc go aż 5:0 (1:0). Oby był to dobry prognostyk przed rudną wiosenną, w której podopieczni Rajmunda Gorczycy muszą zagrać lepiej i przede wszystkim skuteczniej. Bramki w meczu z Przełomem zdobyli: Mateusz Buczkowski 2 (58. i 75. min), Łukasz Tyrawski (20. min), Mateusz Gołębiowski (71. min) i – uwaga! – Jerzy Sobejko (90. min) z rzutu karnego. W tym ostatnim przypadku nie byłoby nic dziwnego, gdyby nie fakt, że pan Jurek – nie wypominając – na już 52 lata! Warto także dodać, że gospodarze od 73. min grali w „dziesięciu” po drugiej żółtej kartce dla Mateusza Frankowa.
Drugi z naszych IV-ligowców KS Wiązownica dzisiaj nie grał, mecz 14. kolejki z LKS Pisarowce bowiem rozegrał awansem (przegrał 1:4). Mistrzem rundy jesiennej została drużyna Sokoła Nisko.


mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama