Reklama

Święto niezapominajki w Grzęsce!

Wójt i przeworski GOK organizują Święto Polskiej Niezapominajki.

Impreza odbędzie się 17 maja, w godzinach od 10 do 14, maja w lesie Dębrzyna w Grzęsce. Jej celem jest promowanie walorów przyrody, przypomnienie o ochronie środowiska i zachowaniu różnorodności biologicznej. Przedsięwzięcie jest skierowane do uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych, a w programie biegi przełajowe, gra terenowa na orientację, sadzenie niezapominajek oraz piknik!


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości