Wójt i przeworski GOK organizują Święto Polskiej Niezapominajki.
Impreza odbędzie się 17 maja, w godzinach od 10 do 14, maja w lesie Dębrzyna w Grzęsce. Jej celem jest promowanie walorów przyrody, przypomnienie o ochronie środowiska i zachowaniu różnorodności biologicznej. Przedsięwzięcie jest skierowane do uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych, a w programie biegi przełajowe, gra terenowa na orientację, sadzenie niezapominajek oraz piknik!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze