Reklama

Sygnały Czytelników: Polityka sieci a komfort klienta

12/06/2023 08:06

– Coraz więcej sieciowych sklepów spożywczych wprowadza u siebie system kas samoobsługowych, próbując niejako przekierować do nich klientów, co oczywiście niesie oszczędności dla sieci, bo wówczas potrzebnych jest mniej pracowników, za których trzeba płacić składki. I często bywa tak, że w sklepie pracownik obsługuje tylko jedną kasę, a klienci postawieni są przed wyborem: obsługuję się sam czy czekam w długiej kolejce do kasy z pracownikiem. Tyle że w tym rozwiązaniu zapomina się o ludziach starszych, którzy niekoniecznie płacą w sklepach kartą, a po drugie nie są obeznani z elektroniką. Trzeci problem to dla nich konieczność czytania drobnych napisów i oznaczeń w przypadku wyboru produktów z listy, co dotyczy na przykład pieczywa czy owoców. Taka sytuacja jest chociażby w markecie przy 3 Maja. Według mnie polityka oszczędności prowadzona przez sieci nie powinna odbijać się na klientach – kończy przemyślanka.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama