Reklama

Sygnały Czytelników: Parkowanie przy szpitalu wojewódzkim. Byłoby więcej miejsca, gdyby kierowcy mieścili się w liniach

– Piszą Państwo o różnych interwencjach. Napiszcie może jeszcze raz w temacie parkowania – tym razem przy szpitalu wojewódzkim.

–  Od 1,5 tygodnia odwiedzam tam bliską osobę i za każdym razem zarówno ja, jak i inni kierowcy, krążą po uliczkach i szukają wolnego miejsca. Rozumiem, że czasem miejsc jest po prostu za mało, ale przeważnie w każdym rzędzie znalazłoby się 2-5 miejsc, gdyby kierowcy mieścili się w liniach. Daje to około 20-30 miejsc parkingowych, a to już sporo – zgłosiła Czytelniczka.

Zdjęcia dosłała do redakcji wczoraj.

– Dziś przejechałam 5 alejek i w każdej były 2-3 miejsca, w które ledwo, ledwo można było wjechać – uzupełnia przemyślanka, na dowód dołączając zdjęcia.

Reklama

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama