– Panuje w mieście ostatnio moda na wyznaczanie tras rowerowych, wypadałoby więc zapytać, a co z miejscami parkingowymi dla samochodów?
– Na górny parking przy Cmentarzu Głównym ciężko jest wjechać i zaparkować. Czy władze miasta mają na to jakiś pomysł? Coraz trudniej znaleźć też wolne miejsce w centrum miasta. Bywa, że jedyne dostępne to te na parkingu naprzeciwko seminarium, znacznie oddalone od Rynku.
Dlaczego brak wystarczającej liczby miejsc dla samochodów nie jest częścią debaty publicznej toczacej się w mieście, tymczasem co chwilę słyszy się dyskusje poświęcone potrzebie rozbudowy sieci ścieżek rowerowych? – stawia pytanie przemyślanin.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze