Reklama

SYGNAŁY CZYTELNIKÓW: Miejskie drzewka warto udekorować

26/12/2023 20:00

– Myślę, że warto rozpowszechnić w naszym mieście ideę zdobienia drzewek w Rynku w przedświątecznym czasie. Razem z prawnuczkami mamy taki zwyczaj, że kiedy w sercu miasta stoją już zielone drzewka, szykujemy bombki i idziemy je przystroić. To dla dzieci spora frajda, a dla tego miejsca ładna ozdoba.

Zawieszone samodzielnie bombki dzieciaki potem doglądają za każdym razem, kiedy przemierzamy Rynek. Zwyczaj dekorowania świątecznych choinek naprzeciwko urzędu z powodzeniem mógłby się przyjąć w naszym mieście. Można zachęcić do tego na przykład przedszkolaków

– podsuwa pomysł pani Józefina.

Zdjęcie ze zbiorów pani Józefiny.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama