– Myślę, że warto rozpowszechnić w naszym mieście ideę zdobienia drzewek w Rynku w przedświątecznym czasie. Razem z prawnuczkami mamy taki zwyczaj, że kiedy w sercu miasta stoją już zielone drzewka, szykujemy bombki i idziemy je przystroić. To dla dzieci spora frajda, a dla tego miejsca ładna ozdoba.
Zawieszone samodzielnie bombki dzieciaki potem doglądają za każdym razem, kiedy przemierzamy Rynek. Zwyczaj dekorowania świątecznych choinek naprzeciwko urzędu z powodzeniem mógłby się przyjąć w naszym mieście. Można zachęcić do tego na przykład przedszkolaków
– podsuwa pomysł pani Józefina.

Zdjęcie ze zbiorów pani Józefiny.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze