Reklama

Szanujmy zieleń [ZDJĘCIE]

18/03/2025 13:03

– Przy ulicy Słowackiego, na terenie starego szpitala wojskowego, a potem miejskiego, niżej parkingu przeznaczonego dla szkoły muzycznej motorycznie niszczona jest zieleń przez parkowane tam samochody. Aura pozostawiane są na terenie zielonym, mimo że na terenie szpitala jest mnóstwo innych miejsc do zaparkowania. W miastach zieleni zostaje nam coraz mniej, więc warto byłoby szanować tę, która jeszcze jest 

– komentuje przemyślanin.

zdjęcie nadesłane przez Czytelnika:

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 18/03/2025 13:03
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama