Reklama

Szczypiorniści SRS Czuwaju rozpoczynają przygodę w Pucharze Polski

We wtorek, 17 listopada br., piłkarze ręczni SRS Czuwaju Przemyśl rozegrają mecz I rundy Pucharu Polski. Ich przeciwnikiem będzie SPR Tarnów.

Spotkanie rozegrane zostanie w hali Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji o godzinie 18. Podopieczni Przemysława Korobczaka mają szczęście do pucharowych pojedynków z ekipą z Tarnowa. W dwóch poprzednich edycjach (2013 i 2014 r.) także z nimi rozpoczynali pucharową przygodę. W 2013 r. na własnym parkiecie wygrali 34:26 (14:14), w 2014 r., grając w Tarnowie, ponieśli porażkę 27:42 (13:25). Warto wspomnieć, że w I-ligowych, trwających rozgrywkach przemyślanie już grali z SPR-em. 19 września br. pokonali tarnowian 31:26 (15:12). Wszystkich kibiców szczypiorniaka w Przemyślu zapraszamy na ten mecz.
MG
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Półwyspiarz - niezalogowany 2015-11-17 12:15:12

    I chyba zakończą, oby nie.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości