Reklama

Szkoda, że niewiele widać

30/10/2024 08:14

– Nasze miasto widziane z góry może zachwycić. Z racji ukształtowania terenu mamy co oglądać. Jest kilka miejsc, w których znajdują się punkty widokowe. Jeden z takich punktów znajduje się przy Bielskiego. Szkoda jednak, że miejsce jest na tyle zarośnięte, że niewiele można zobaczyć. Może nie jest to palący problem, ale wydaje mi się, że jednak prosty do rozwiązania

– zauważa mieszkaniec.

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama