– Nasze miasto widziane z góry może zachwycić. Z racji ukształtowania terenu mamy co oglądać. Jest kilka miejsc, w których znajdują się punkty widokowe. Jeden z takich punktów znajduje się przy Bielskiego. Szkoda jednak, że miejsce jest na tyle zarośnięte, że niewiele można zobaczyć. Może nie jest to palący problem, ale wydaje mi się, że jednak prosty do rozwiązania
– zauważa mieszkaniec.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze