1 września, już po raz szósty w tym roku, można było skorzystać z bezpłatnych badań medycznych w ramach akcji „Ulica zdrowia". Tym razem skorzystało z nich 438 osób.
Co miesiąc od 14 kwietnia br. akcja oferuje standardowy pakiet skierowany do wszystkich zainteresowanych : badania słuchu, stóp, poziomu glukozy we krwi, ciśnienia tętniczego oraz można skorzystać ze szkolenia z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze