Reklama

Szósta „Ulica zdrowia” za nami

02/09/2015 16:24

1 września, już po raz szósty w tym roku, można było skorzystać z bezpłatnych badań medycznych w ramach akcji „Ulica zdrowia". Tym razem skorzystało z nich 438 osób.

Co miesiąc od 14 kwietnia br. akcja oferuje standardowy pakiet skierowany do wszystkich zainteresowanych :  badania słuchu, stóp, poziomu glukozy we krwi, ciśnienia tętniczego oraz można skorzystać ze szkolenia z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej.
Badania wykonywane były w godz. 10.00-13.00 na ul. Grodzkiej, a na rynku tradycyjnie pojawił się Mobilny Punkt Poboru Krwi z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa  i Krwiolecznictwa w Rzeszowie.
Kolejna „Ulica zdrowia" odbędzie się 6 października.
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości