Reklama

„Szóstka” w Lotto padła w Jarosławiu! Gracz sam wytypował liczby

03/01/2018 18:30

Dwie osoby sprawiły sobie świąteczny prezent, typując liczby, które okazały się wygranymi w przedwigilijnym losowaniu Lotto. Szczęściarze dostali po 3,5 mln zł. Jeden z nich złożył kupon w Jarosławiu. Drugi w Poznaniu.

Wygraną dały liczby: 3, 6, 13, 14, 34, 43. Grający w Jarosławiu nie liczył na przypadek, tylko sam wytypował sześć liczb. Kupon złożył w punkcie Lotto mieszącym się w saloniku prasowym Kolportera przy ul. Konfederackiej.

Pani Iwona, która szczęśliwy kupon przyjęła, nie pamięta, kto go przyniósł. – Grających było dużo, więc trudno żebym zapamiętała. Ktoś zrobił sobie ogromny prezent na święta. Taka wygrana pozwoli na spełnienie wielu marzeń. Życzmy mu powodzenia – mówi.   
erka
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama