Piłkarze III ligi (grupa IV) rozgrywają 14. kolejkę mistrzowskich spotkań. Swój mecz ma za sobą Pogoń-Sokół Lubaczów.
To, że Świdniczanka przed meczem na obiekcie przy ul. Wyszyńskiego w Lubaczowie zajmowała w tabeli 15. miejsce, nie znaczyło, iż ekipa Andrzeja Paszkiewicza będzie miała z górki. Absolutnie nie, bo ta liga jest bardzo wyrównana i nieprzewidywalna. Ale Pogoń-Sokół stanęła na wysokości zadania i jak najbardziej zasłużenie zainkasowała komplet punktów. Co istotne, lubaczowianie rozegrali bardzo mądry i przemyślany taktycznie pojedynek. Ten triumf z pewnością da awans w klasyfikacji. Cieszy fakt, że kolejni piłkarze wpisali się w tym sezonie na listę strzelców. To: Jehor Chromycz, Łukasz Mazurek i Mateusz Bielenda. Z całą pewnością doda im to pewności siebie, ale i sztabowi szkoleniowemu lubaczowskiego teamu, bo sezon jest bardzo długi i wymagający, a rotacja w składzie jak najbardziej wskazana i potrzebna.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze