– Moim zdaniem Jarosław jest jednym z piękniejszych miast w regionie. Jednak jego estetykę zaburzają reklamy zakrywające zabytkowe kamienice i budynki. Banery reklamowe wywieszane są wszędzie, gdzie tylko możliwe. Władze lokalne otrzymały nowe narzędzia prawne do uporządkowania przestrzeni publicznej. Jednak jak do tej pory nic w tej sprawie nie zostało zrobione.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze