Reklama

Szukaj wiatru w polu...

We wtorek, 18 lipca po g. 6, dyżurny jarosławskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że na poboczu drogi, w pobliżu autostrady A4 w Świętem, znajduje się uszkodzony opel, który prawdopodobnie wypadł z autostrady. Na miejscu zdarzenia pojawili się mundurowi z radymniańskiego komisariatu.

Od razu zauważyli, że samochód o którym mowa posiada widoczne uszkodzenia, lecz w środku nie było nikogo. Były jednak dokumenty, z których wynikało, że pojazd należał do 29-letniego mieszkańca gminy Niepołomice...poszukiwanego przez policję w Wieliczce w związku z zaginięciem. Prawdopodobną wersją zdarzeń było to, że kierujący oplem jechał autostradą A4 w kierunku Rzeszowa, z nieustalonych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z jezdni na siatkę zabezpieczającą przed dzikimi zwierzętami i zatrzymał się na pasie zieleni oddzielającym autostradę od drogi serwisowej. Podkarpaccy policjanci we współpracy ze strażakami rozpoczęli poszukiwania kierowcy. Odnalazł się w polu pszenicy, z obrażeniami, półprzytomny. Mundurowi udzielili mężczyźnie pierwszej pomocy i monitorowali jego stan do czasu przyjazdu zespołu ratownictwa medycznego. 29-latek został przewieziony do szpitala. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci z komisariatu w Radymnie.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama