W środę pijany 41-letni kierowca spowodował kolizję. Mając ponad 2 promile alkoholu uderzył audi w poprzedzający go samochód. Na szczęście nikt nie ucierpiał. W piątek sprawca już usłyszał wyrok. Przez 4 lata nie będzie mógł siąść za kierownicą.
41-latek odpowiadał w trybie przyśpieszonym. Sąd orzekł półroczne ograniczenie wolności z obowiązkiem wykonywania 30 godzin prac społecznych miesięcznie oraz zakaz prowadzenia pojazdów przez 4 lata. Dodatkowo sprawca musi wpłacić 5 tys. zł na Fundusz Pomocy Pokrzywdzonym i Pomocy Postpenitencjarnej.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze