Reklama

Szykują się rajdowe emocje. Wygra Habaj, Bouffier czy Grzyb?

22/10/2015 08:42

Losy tytułu rajdowego mistrza Polski zdecydują się podczas ostatniej rundy LOTOS Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski, która w połowie listopada br. odbędzie się w Arłamowie. W grze o tytuł wciąż pozostaje trzech kierowców, Łukasz Habaj, Bryan Bouffier i ubiegłoroczny zwycięzca Rajdu Arłamów, Grzegorz Grzyb.

Rywalizacja o zwycięstwo w cyklu RSMP od początku sezonu wygląda niezwykle interesująco. Po siedmiu rozegranych rundach różnice w czołówce są minimalne, co zwiastuje emocje do ostatniego odcinka specjalnego. Tych, organizatorzy 2. Rajdu Arłamów (12-14 listopada 2015), przygotowali osiem. Trasę wytyczono na bardzo wymagających, krętych drogach wschodniej części województwa podkarpackiego.

- Podczas pierwszego, piątkowego etapu rajdu, kierowcy ścigać się będą na dwóch dwukrotnie przejeżdżanych odcinkach specjalnych Rokietnica i Przemyśl. Rywalizacja będzie tym ciekawsza, że toczyć się będzie po zmroku, a swoje trzy grosze może dorzucić pogoda, zmienna i nieprzewidywalna o tej porze roku – informuje Damian Dobrowolski, dyrektor Rajdu Arłamów. - Drugi dzień to cztery OS-y: Huta Brzuska, dwukrotnie pokonywany, ponad 26-kilometrowy OS Pruchnik oraz kończący rajd i zarazem cały sezon Power Stage Bircza. Jestem przekonany, że czekają nas wielkie emocje, a losy tytułu ważyć się będą do ostatniego kilometra rajdu – kończy Dobrowolski.

Zawodnicy wystartują do rajdu z przemyskiego rynku, w piątek, 13 listopada, o godz. 15:30. Na metę pod Hotelem Arłamów, gdzie przez cały rajdowy weekend znajdować się będzie baza rajdu i park serwisowy, dotrą w sobotę, o godz. 16. Wtedy też poznamy nowego mistrza Polski.


del
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama