Niepokój przechodniów wzbudziły w minionym tygodniu liczne ślady krwi na kładce pieszo-rowerowej na Sanie. O sprawie została poinformowana policja. Na razie nie wiadomo, czy doszło do wypadku, czy może przestępstwa.
– W środę po południu przechodziłem z rodziną przez kładkę z Zasania w kierunku Starego Miasta. Zauważyliśmy strugę krwi, której, im bliżej Wybrzeża Piłsudskiego, było coraz mniej. Przy ulicy zobaczyliśmy również zniszczony krawężnik i przechylone drzewo, które miało częściowo zdartą korę[paywall], co świadczy, że ktoś w nie uderzył – relacjonował mieszkaniec Przemyśla, który zadzwonił do naszej redakcji.
fot.Paweł Bugira
Ślady na balustradzie kładki.

fot.Paweł Bugira
Uszkodzone drzewo i krawężnik na Wybrzeżu Piłsudskiego.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.mały monitoring i po problemie,straz miejska zobaczy przynajmniej jak sie gonia po kładce"kibice"
wiadome już maciej k zrobił odwet za swoją nóżkę spod milenium
Ludzie skoncze pisac teksty ze to od razu "kibice". Nie wiecie a gadacie glupoty. I wlasnie od Was zaczynaja sie takie plotki. Zajmijcie sie wlasnym zyciem a nie gadacie i zwalacie wszystko na kibicow. Jak kibicuja to kibivuja prosta sprawa, ale na pewno juz nie zabijaja. Tak jak pisaliscie o aferze na ul.Borelowskiego ze to Polonisci. A pozniej nagle wszystko ucichło. Nie wiem co macie w glowach ale te komentarze ktore sa bez sensu zavhowajcie dla siebie, albo dla swoich znajomych. Tyle z mojej strony.
A moze to Ryszard Petru podciol sobie zyly
W tym mieście za wszystko są odpowiedzialni kibice bo sami sobie na taką opinie zapracowali... Za miast spotkać się na piwie i pogadać jak normalni ludzie to lepiej komuś po prostu walnąć w ryj... Nigdy tego nie zrozumie...
mały monitoring i po problemie,straz miejska zobaczy przynajmniej jak sie gonia po kładce"kibice"
wiadome już maciej k zrobił odwet za swoją nóżkę spod milenium
może ktoś miał okres :D