Początkiem stycznia jubileusz setnych urodzin świętowała mieszkanka gminy Oleszyce Stefania Owca. Jubilatkę z tej okazji odwiedził burmistrz miasta i gminy Oleszyce Michał Jabłoński, by osobiście przekazać gorące życzenia zdrowia i pogodnych dni spędzonych w gronie bliskich.
Włodarz Oleszyc razem z przewodniczącą Rady Miejskiej w Oleszycach Danutą Mulińską oraz kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Oleszycach Moniką Seryło zapukali do domu pani Stefanii 7 stycznia. Nie przyszli z pustymi rękoma. Świętująca 100. urodziny mieszkanka gminy odebrała z rąk delegacji list gratulacyjny, upominki i bukiet kwiatów. Spotkanie, w którym uczestniczyli też członkowie rodziny jubilatki, było okazją do rozmów i wysłuchania ciekawych i interesujących wspomnień, którymi dzieliła się główna bohaterka uroczystości.
Pani Stefania pochodzi z wielodzietnej rodziny. W życiu zawsze stawiała na takie wartości, jak wiara w Boga, pracowitość i szacunek do drugiego człowieka. Jest osobą pogodną, ciepłą i pełną empatii. Wychowała pięcioro dzieci, dzięki czemu dziś może się cieszyć szesnaściorgiem wnuków. Ma też 28 prawnuków i 4 praprawnuków. Tak liczne grono najbliższych dostarcza jej wiele radości. Z kontaktów i spotkań z najbliższymi czerpie pełnymi garściami. Z okazji 100. urodzin pani Stefanii życzono wielu lat życia w zdrowiu i otoczeniu kochających osób. My także dołączamy się do powinszowań, pełni uznania i podziwu dla jubilatki.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze