Reklama

Taki jubileusz ma się raz! 200 lat pani Stefanio!

Początkiem stycznia jubileusz setnych urodzin świętowała mieszkanka gminy Oleszyce Stefania Owca. Jubilatkę z tej okazji odwiedził burmistrz miasta i gminy Oleszyce Michał Jabłoński, by osobiście przekazać gorące życzenia zdrowia i pogodnych dni spędzonych w gronie bliskich.

Włodarz Oleszyc razem z przewodniczącą Rady Miejskiej w Oleszycach Danutą Mulińską oraz kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Oleszycach Moniką Seryło zapukali do domu pani Stefanii 7 stycznia. Nie przyszli z pustymi rękoma. Świętująca 100. urodziny mieszkanka gminy odebrała z rąk delegacji list gratulacyjny, upominki i bukiet kwiatów. Spotkanie, w którym uczestniczyli też członkowie rodziny jubilatki, było okazją do rozmów i wysłuchania ciekawych i interesujących wspomnień, którymi dzieliła się główna bohaterka uroczystości.

Pani Stefania pochodzi z wielodzietnej rodziny. W życiu zawsze stawiała na takie wartości, jak wiara w Boga, pracowitość i szacunek do drugiego człowieka. Jest osobą pogodną, ciepłą i pełną empatii. Wychowała pięcioro dzieci, dzięki czemu dziś może się cieszyć szesnaściorgiem wnuków. Ma też 28 prawnuków i 4 praprawnuków. Tak liczne grono najbliższych dostarcza jej wiele radości. Z kontaktów i spotkań z najbliższymi czerpie pełnymi garściami. Z okazji 100. urodzin pani Stefanii życzono wielu lat życia w zdrowiu i otoczeniu kochających osób. My także dołączamy się do powinszowań, pełni uznania i podziwu dla jubilatki.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 26/01/2025 09:29
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama