Hala Sportowa Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji będzie miejscem eliminacji Mistrzostw Europy i Świata IDO 2016. Impreza pod honorowym patronatem prezydenta miasta odbędzie się w najbliższy weekend, 16 i 17 kwietnia. Rozpoczęcie prezentacji zaplanowano o godz. 10.30.
Mistrzostwa obejmują taneczne rozgrywki sportowe w 60 różnorodnych konkurencjach. Przyjazd do naszego miasta zapowiedziało już ponad 500 tancerzy z 30 klubów i szkół tańca. Rywalizować będą najlepsi tancerze z całej Polski. Soliści, duety, małe grupy i duże formacje prezentować się będą w gorących rytmach z karaibów: Salsy, Bachaty, Merengue, a także Disco Fox/Disco Swing oraz atrakcyjnych Caribbean Show.
Eliminacje Krajowych Mistrzostw International Dance Organization organizuje Szkoła Tańca „A-Z” oraz Przemyska Fundacja Rozwoju Tańca. Współorganizatorami są: Sekretariat Narodowy IDO w Polsce, Polska Federacja Tańca, Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Przemyskie Centrum Kultury i Nauki Zamek.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.hmmm byłem zobaczyłem ... dla mnie to powinno nazywać się "Mistrozstwa Taneczne o Puchar Burmistrza Przemyśla" 30 zespołów z calej Polski ? chyba z Przemysla Jedrzejowa i Kielc:D
hmmm byłem zobaczyłem ... dla mnie to powinno nazywać się "Mistrozstwa Taneczne o Puchar Burmistrza Przemyśla" 30 zespołów z calej Polski ? chyba z Przemysla Jedrzejowa i Kielc:D
Było super widowisko !! Dzięki