Reklama

Tańczyli, koncertowali, pływali i licytowali. 58 tys. od przeworszczan! [ZDJĘCIA]

Sukcesem zakończył się również przeworski finał WOŚP. Na konto orkiestry „dyrygowanej” przez Jurka Owsiaka trafiło w sumie 57 tys. 716 zł 75 gr.

To całościowy wynik niedzielnej zbiórki. Na wspomnianą sumę złożyły się m.in.[paywall] wpłaty zebrane w samym Przeworsku  – 29 tys. 407 zł 13 gr.

Kwotę tę udało się uzyskać dzięki aukcji w Miejskim Ośrodku Kultury, podczas której licytowano liczne gadżety, zestawy upominkowe, vouchery i prace lokalnych artystów oraz akcji „Pływanie z WOŚP”, zorganizowanej na krytej pływalni przy Szkole Podstawowej nr 1 (tu uzbierano 116 zł 80 gr). Ponadto złożyły się na nią wpłaty zebrane w Kańczudze (15 tys. 65 zł plus 6 tys. 390 zł z indywidualnych przelewów na konto WOŚP) i w Gaci (6 tys. 853 zł i 67 gr).

Najwięcej działo się w sferze artystycznej. Nie zabrakło koncertów, występów zespołów tanecznych i wokalnych, pokazu z wykorzystaniem widowiskowych efektów świetlnych, a także tradycyjnego już „Światełka do nieba”.

Reklama


fot.materiały organizatora


fot.materiały organizatora


fot.materiały organizatora


fot.materiały organizatora
ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama