Sukcesem zakończył się również przeworski finał WOŚP. Na konto orkiestry „dyrygowanej” przez Jurka Owsiaka trafiło w sumie 57 tys. 716 zł 75 gr.
To całościowy wynik niedzielnej zbiórki. Na wspomnianą sumę złożyły się m.in.[paywall] wpłaty zebrane w samym Przeworsku – 29 tys. 407 zł 13 gr.
Kwotę tę udało się uzyskać dzięki aukcji w Miejskim Ośrodku Kultury, podczas której licytowano liczne gadżety, zestawy upominkowe, vouchery i prace lokalnych artystów oraz akcji „Pływanie z WOŚP”, zorganizowanej na krytej pływalni przy Szkole Podstawowej nr 1 (tu uzbierano 116 zł 80 gr). Ponadto złożyły się na nią wpłaty zebrane w Kańczudze (15 tys. 65 zł plus 6 tys. 390 zł z indywidualnych przelewów na konto WOŚP) i w Gaci (6 tys. 853 zł i 67 gr).
Najwięcej działo się w sferze artystycznej. Nie zabrakło koncertów, występów zespołów tanecznych i wokalnych, pokazu z wykorzystaniem widowiskowych efektów świetlnych, a także tradycyjnego już „Światełka do nieba”.




Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze