Przemyska Fundacja Rozwoju Tańca i Szkoła Tańca „A-Z” wraz z Przemyskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji, Okręgiem Podkarpackim PTT i Przemyskim Centrum Kultury „Zamek” zapraszają na Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT oraz Przemyską Galę Taneczną – XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla”.
Turniej odbędzie się 7 października w hali POSiR. Sympatycy tańców towarzyskich będą mieli okazję obejrzeć niemalże wszystkie pary taneczne okręgu podkarpackiego startujące we wszystkich klasach tanecznych i kategoriach wiekowych. Będą piękne tańce standardowe (walc angielski, wiedeński, tango, foxtrot i quickstep) oraz gorące tańce latynoamerykańskie (cha-cha, samba, rumba, paso doble, jive).
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze