W czwartek, 31 marca, oficjalnie rozpoczęło działalność gminne targowisko w Krowicy Hołodowskiej. Inwestycja nakierowana jest głównie na handel przygraniczny z Ukrainą.
Gmina Lubaczów przygotowała odpowiednio teren pod tę inwestycję. Podciągnięto tu wszystkie niezbędne media. Postawiono wiaty handlowe i magazynowe, pawilon handlowy oraz kontenery sanitarne. Czynne są tutaj przez cały tydzień punkty małej gastronomii,. W imieniu gminy Lubaczów targowiskiem zarządzać będzie Spółdzielnia Wielobranżowa „Złote Runo”[paywall].
fot.Marcin Materniak
Kolejka po talon na jabłka.

fot.Marcin Materniak
Jabłka okazały się najlepszą formą promocji targowiska.

fot.Marcin Materniak
Miłośników witamin nie brakowało.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
I bardzo fajnie :).