Podczas ostatniej sesji rady miasta uchwalone zostały nowe stawki opłaty targowej. Przedsiębiorcy handlujący na remontowanym obecnie targowisku miejskim otrzymali odpowiedź na jedno z nurtujących ich pytań. Nierozwiązanym problemem pozostaje jednak brak odwodnienia części terenu.
Burmistrz zapowiedział, że dotychczasowe pozycje cennika pozostają bez zmian. Wprowadzone zostały natomiast 3 nowe elementy. Cennik przewiduje teraz dodatkowo: sprzedaż na 1 stanowisku zadaszonym o powierzchni do 12 m kw. (25 zł), sprzedaż na 1 stanowisku zadaszonym o powierzchni powyżej 12 m kw. (40 zł), sprzedaż na 1 stanowisku zadaszonym i obudowanym (50 zł)[paywall]. Opłaty targowe obowiązywać będą w dwóch wyznaczonych strefach handlu: rejonie ulic Kąty i Słowackiego oraz na terenie parkingu przy „nowym” cmentarzu przy ulicy Pod Rozborzem.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.maja sprowadzić tych czarnych katolików z Syrii to niech kopia i odwadniaja bo co będą robić-z samej modlitwy nie przeżyja.Trzeba ich asymiliwać ze społeczeństwem choć i tak nie wiadomo czy nie uciekna na zachód
Opłaty na targowisku są tak duże że wkrótce nikt z handlujących nie będzie w stanie utrzymać się na tym targowisku to znaczy pan placowy pobiera 80 60 złotych za miejsce to skandal>>>>>>>>>>>>>>>>
maja sprowadzić tych czarnych katolików z Syrii to niech kopia i odwadniaja bo co będą robić-z samej modlitwy nie przeżyja.Trzeba ich asymiliwać ze społeczeństwem choć i tak nie wiadomo czy nie uciekna na zachód
Opłaty na targowisku są tak duże że wkrótce nikt z handlujących nie będzie w stanie utrzymać się na tym targowisku to znaczy pan placowy pobiera 80 60 złotych za miejsce to skandal>>>>>>>>>>>>>>>>