– Plac Legionów w Przemyślu nie należy do zbyt dobrze oświetlonych miejsc, a powinien, bo przecież to okolice dworca kolejowego. Światło dają jedynie dwa „pajączki”, a sam budynek dworca też nie jest podświetlony. Kolejna sprawa, która tu kuleje, to ławki. Na wale wzdłuż Wilsona postawiono ławki, a przy dworcu nie ma ani jednej. Spocząć można dopiero, kierując się do skrzyżowania z Mickiewicza. Według mnie teren przed wejściem do budynku dworca czy tunelu powinien takie ławki posiadać. Przecież nierzadko czekają tu na przyjeżdżających ludzie, a i oni sami, w oczekiwaniu na transport, też pewnie chętnie by z ławki skorzystali
– zauważa przemyślanin.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze