Reklama

Teren niedoświetlony i bez ławek

11/02/2025 11:29

 – Plac Legionów w Przemyślu nie należy do zbyt dobrze oświetlonych miejsc, a powinien, bo przecież to okolice dworca kolejowego. Światło dają jedynie dwa „pajączki”, a sam budynek dworca też nie jest podświetlony. Kolejna sprawa, która tu kuleje, to ławki. Na wale wzdłuż Wilsona postawiono ławki, a przy dworcu nie ma ani jednej. Spocząć można dopiero, kierując się do skrzyżowania z Mickiewicza. Według mnie teren przed wejściem do budynku dworca czy tunelu powinien takie ławki posiadać. Przecież nierzadko czekają tu na przyjeżdżających ludzie, a i oni sami, w oczekiwaniu na transport, też pewnie chętnie by z ławki skorzystali

– zauważa przemyślanin.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 11/02/2025 11:29
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama