Policjanci wzięli udział w szkoleniu zorganizowanym przez żołnierzy Obrony Terytorialnej.
W miniony weekend na Solinie policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie i funkcjonariusze z leskiej jednostki wzięli udział w dwudniowym szkoleniu.
Służby trenowały współdziałanie w niebezpiecznych sytuacjach. Ćwiczyli posługiwanie się sprzętem ratowniczym, a także doskonalili umiejętność pływania w mundurze z bronią i plecakiem.


Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze