Reklama

Terytorialsi i policjanci sprawdzali się w sytuacjach kryzysowych [ZDJĘCIA]

Policjanci wzięli udział w szkoleniu zorganizowanym przez żołnierzy Obrony Terytorialnej.

W miniony weekend na Solinie policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie i funkcjonariusze z leskiej jednostki wzięli udział w dwudniowym szkoleniu.

Służby trenowały współdziałanie w niebezpiecznych sytuacjach. Ćwiczyli posługiwanie się sprzętem ratowniczym, a także doskonalili umiejętność pływania w mundurze z bronią i plecakiem.

Szkolenie zorganizowali: 31. Batalion lekkiej piechoty, 3 Podkarpackiej Brygady Obrony Terytorialnej, WOPR i Państwowa Straż Rybacka.


fot.KWP Rzeszów


fot.KWP Rzeszów


fot.KWP Rzeszów
san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama