Reklama

Tłumnie i gwarno w „Słowaku”

12/04/2015 08:06

Do szkoły zawitała młodzież z: Jarosławia, Dubiecka, Radymna, Żurawicy czy Medyki. Nie zawiedli również uczniowie przemyskich gimnazjów.

Przybyłych w progach I Liceum Ogólnokształcącego im. J. Słowackiego w Przemyślu przywitał dyrektor szkoły Tomasz Dziumak oraz jego zastępca Marek Magdziak.  Po krótkiej prezentacji oferty edukacyjnej placówki młodzież mogła zwiedzić szkolne pomieszczenia. Przygotowano 4 różne trasy, adekwatne do zainteresowań gimnazjalistów: matematyczno-fizyczną, biologiczno-chemiczną, polonistyczno-historyczno i geograficzną. 

Na zwiedzających czekało mnóstwo atrakcji, a wśród nich: chemiczna podróż dookoła świata, pokazy taneczne, medyczne, zagadki matematyczno-fizyczne, quizy, prezentacje językowe i historyczne. W trakcie dnia otwartego swój sprzęt i umiejętności zaprezentowali „strzelcy” i harcerze. W pracowni filmoteki szkolnej gimnazjaliści mogli obejrzeć też filmy przygotowane przez uczniów ILO, między innymi lipdub (rodzaj wideoklipu, w którym występujące osoby poruszają wargami do odtwarzanej z playbacku piosenki – przyp.) szkoły. Wielu z gimnazjalistów, którzy odpowiedzieli na zaproszenie ogólniaka i pojawili się w jego progach, zadeklarowało chęć dołączenia do społeczności „Słowaka”.


W trakcie dnia otwartego swój sprzęt i umiejętności zaprezentowali „strzelcy” i harcerze.

Reklama


Sporo działo się też tego dnia na parkiecie.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama