Reklama

Tradycyjne spotkanie sołtysów tym razem w Mokrej

04/03/2019 09:30

Gmina Roźwienica gościła sołtysów powiatu jarosławskiego. To już tradycja, że na początku roku spotykają się gospodarze poszczególnych sołectw, by w miłej atmosferze porozmawiać o swoich miejscowościach.

Na tegoroczne spotkanie sołtysów wyznaczono Mokrą w gminie Roźwienica. Jak zwykle sołtysi dopisali. Wśród gości znaleźli się członkowie zarządu powiatu jarosławskiego, starosta Tadeusz Chrzan i wicestarosta Mariusz Trojak[paywall].

Tradycyjnie spotkanie było okazją, by porozmawiać o problemach, z jakimi borykają się poszczególne sołectwa, o osiągnięciach i inwestycjach, wreszcie o blaskach i cieniach sprawowania funkcji sołtysa w różnych zakątkach ziemi jarosławskiej. Tegoroczne spotkanie upłynęło jednak pod znakiem wyborów. Dla blisko 100 sołtysów powiatu jarosławskiego w roku 2019 rozpoczyna się nowa kadencja, a niektórzy z funkcją tą się pożegnają. Dla niektórych będzie to debiut w tej roli, dla innych kolejny etap – wszak w powiecie są sołtysi wybierani nieprzerwanie od 20 i więcej lat.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Wójt - niezalogowany 2019-03-04 11:11:06

    Tak A cały weekend balowali w Zakopanem ,ochlaptusy jedne

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    hasler - niezalogowany 2019-03-04 12:09:03

    Frekwencja dopisała

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    annashetty - niezalogowany 2019-03-05 03:32:11

    Cieszę się, że widzę ten genialny post. wszystkie szczegóły są dla nas bardzo pomocne i przydatne, nadążają za dobrą pracą. cool math games

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama