Gmina Roźwienica gościła sołtysów powiatu jarosławskiego. To już tradycja, że na początku roku spotykają się gospodarze poszczególnych sołectw, by w miłej atmosferze porozmawiać o swoich miejscowościach.
Na tegoroczne spotkanie sołtysów wyznaczono Mokrą w gminie Roźwienica. Jak zwykle sołtysi dopisali. Wśród gości znaleźli się członkowie zarządu powiatu jarosławskiego, starosta Tadeusz Chrzan i wicestarosta Mariusz Trojak[paywall].
Tradycyjnie spotkanie było okazją, by porozmawiać o problemach, z jakimi borykają się poszczególne sołectwa, o osiągnięciach i inwestycjach, wreszcie o blaskach i cieniach sprawowania funkcji sołtysa w różnych zakątkach ziemi jarosławskiej. Tegoroczne spotkanie upłynęło jednak pod znakiem wyborów. Dla blisko 100 sołtysów powiatu jarosławskiego w roku 2019 rozpoczyna się nowa kadencja, a niektórzy z funkcją tą się pożegnają. Dla niektórych będzie to debiut w tej roli, dla innych kolejny etap – wszak w powiecie są sołtysi wybierani nieprzerwanie od 20 i więcej lat.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Tak A cały weekend balowali w Zakopanem ,ochlaptusy jedne
Cieszę się, że widzę ten genialny post. wszystkie szczegóły są dla nas bardzo pomocne i przydatne, nadążają za dobrą pracą. cool math games
Tak A cały weekend balowali w Zakopanem ,ochlaptusy jedne
Frekwencja dopisała
Cieszę się, że widzę ten genialny post. wszystkie szczegóły są dla nas bardzo pomocne i przydatne, nadążają za dobrą pracą. cool math games