Reklama

Tragedia na torach. Zginął 46-letni mieszkaniec Jarosławia

12/02/2024 11:10

Do tragicznego wypadku doszło w niedzielę, 11 lutego na torowisku kolejowym w Jarosławiu. Maszynista pociągu relacji Przemyśl-Berlin zauważył leżącego pomiędzy szynami kolejowymi mężczyznę.

Do zdarzenia doszło przed g. 8 w pobliżu wiaduktu, na ul. Pruchnickiej w Jarosławiu. Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu funkcjonariuszy wynika, że maszynista widząc osobę leżącą pomiędzy szynami kolejowymi rozpoczął nagłe hamowanie.

Po tym, jak zauważył, że mężczyzna nie daje oznak życia wezwał służby ratunkowe.  Lekarz stwierdził zgon 46-letniego mieszkańca Jarosławia. Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza oraz technik kryminalistyki.

Ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych, a dokładne okoliczności wypadku zostaną wyjaśnione w prowadzonym postępowaniu.

Reklama

em.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama