31-letni mężczyzna utonął w piątek wieczorem na żwirowni w Ostrowie.
Mężczyzna wypoczywał ze znajomymi na żwirowni w Ostrowie. W pewnym momencie 31-latek zniknął im z oczu. Na miejsce zostali wezwani strażacy. Po kilkudziesięciu minutach poszukiwań, mężczyzna został znaleziony. Reanimacja nie przyniosła skutku. ofiara to mieszkaniec Krakowa.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Współczuję bardzo rodzinie i znajomym
niech mu nasza Polska ziemia lekką będzie, współczucia dla znajomych i rodziny
Ludzie , jesli zanojomi nie rozumieja , to przynajmnej wy zachowajcie trzezwy umysl i pilnujcie ich , współczuje rodzinie! Współczuje mamie chłopaka!
"Sezon mozna uznac za otwarty" ? Co Ty wgle piszesz, postaw sie teraz w osobie matki tego chlopaka albo ojca co musza czuc po stracie syna, a przede wszystkim bliskiej osoby. Najwidoczniej nie spotkalo Cie nigdy takie cos i piszesz takie bezsensowne komentarze. Nie zycze Ci zeby cos takiego Cie spotkalo, bo wcale nie jest to mile jak matka placze nad trumna wlasnego dziecka, gdzie mial cale zycie jeszcze przed soba. Moze akurat nie byl pijany tylko po prostu nie znal dna i nie wiedzial jaka jest glebokosc. Niech Ci ziemia lekka bedzie, spoczywaj w pokoju [*]
czemu nikt go nie ratował tylko wszyscy czekali na straz ?
Wyrazy współczucia dla rodziny i znajomych :-(
To był kolega mojego męża z pracy ! Dzisiaj rano dostaliśmy telefon straszna tragedia ! NIE MOGE TEGO POJĄĆ dobry chłopak całe życie poza domemvl, jeszcze wczoraj cieszył się ze zdał egzamin w pracy a dzisiaj co nic , nie wygłupy tylko jedna chwila nieuwagi . Życie jest okropne i bezlitosne ,,,,,, żal i smutek współczucie dla całej rodziny i przyjaciół ;(
A dzisiaj otwierają plaże z ratownikiem !!!!
Alkohol i wygłupy w wodzie (udawanie topienia sie przez dłuższy czas) [FAKTY] zrobiły swoje. Wydawać by się mogło, że w wieku 31 lat człowiek dysponuje już jakimś rozsądkiem i rozumem a jeśli nie to widział stosowne kampanie społeczne i wyciągnie wnioski. RIP.
Wielka tragedia niestety takie wypadki w sezonie letnim to częste zjawisko,dobrze że otwierają dzisiaj bezpieczną plażę z ratownikami i strzeżonym kąpieliskiem zmiejszy to zagrożenie dla ludzi szukających ochłodzenia w wodzie,wyrazy współczucia dla bliskich ...
Ale to inna plaża. Ta otwarta dzisiaj to prywatna.
co było przyczyna tego tragicznego wypadku?
To tylko ludzka bezmyślność piwko lub % i woda zima zalew czy żwirowania:-)
Pierwszą zasada ratowania jest bezpieczeństwo ratującego. Nagłe wejście rozgrzanego człowieka do zimnej wody powoduje nagłe zatrzymanie akcji serca, ZAWSZE! Lepiej w takich sytuacjach nie grac bohatera bo będą dwa topielce. Ratować trzeba umieć.
Niech Ci ziemia lekką będzieSpoczywaj w pokoju [*]
A własnie powinien to wiedzieć jako 30-latek że nie wolno pływać w takich niebezpiecznych akwenach. Brak wyobraźni !!!
Ze statystyk wynika że amatorskie ratowanie niesie ze sobą więcej ofiar.
Woda wczorajszego dnia była wyjątkowo ciepła więc szok termiczny raczej był niemożliwy. Chłopak wypił parę piwek i wszedł wody żeby pokazać jaki to on nie jest, brak rozumu, wręcz głupota. Nie piszę tego żeby psuć o nim zdanie ale ku przestrodze innym. Szkoda człowieka, jakim by nie był, ale jak sam sobie jest winny i mam nadzieję że innych to zmotywuje do myślenia.
TRAGEDIA, ŻAL MI JEGO- ŻE STRACIŁ GRUNT POD NOGAMI !!!!! NIE OCENIAJCIE NIKOGO TO JEST CHWILA - a mógł jeszcze ktoś utonąć szukając go pod wodą bo on się nie ratował tylko od razu poszedł pod wodę!
potrzebuje kontaktu do kogoś kto Piotrka znal
to tak Wam powiem że prawdopodnie tego człowieka najnormalniej w świecie złapał skurcz , tak jak każdemu sie to może zdażyc .. najpierw weźcie wszystkie możliwe sytuacje pod uwage a potem oceniajcie .
Yyyy... Skąd wiesz, że coś wypił ? Tak w ogóle... Był autem (kierowcą). Zaczynają mnie wkurwiać te komentarze ludzi którzy na siłe próbują powiedzieć coś mądrego... Ps. Panie, świeć nad jego duszą...
Jak cię kurwa namierze to dopiero bedziesz miał problemy i wtedy zobaczysz że sezon jest otwarty na całej lini.
Piotrek będzie nam Ciebie brakowało...
ludzie są okrutni i niesprawiedliwi szczególności tutaj jak mogą być anonimowi szkoda chłopaka
To sie nazywa pomoc gdy ktos jej potrzebuje. Nikt nie pomógł . !! a potem sie patrzą i komentowac potrafią !!!!Piotrek pamietamy o Tobie . ! Na zawsze w naszych sercach
ryzykowałbyś swoje życie na głębokości 4m pod wodą w ciemnościach - taki z ciebie bohater !
dlaczego nikt szybciej nie wezwał pomocy gdzie były osoby z ktorymi wypoczywal?:(
Sezon można uznać za otwarty. .
Współczuję bardzo rodzinie i znajomym
niech mu nasza Polska ziemia lekką będzie, współczucia dla znajomych i rodziny