Dzisiaj (26 marca br.) rano w miejscowości Werynia koło Kolbuszowej doszło do tragicznego w skutkach wypadku samochodowego, w wyniku którego zginęło trzech piłkarzy Wólczanki Stal Systems Wólka Pełkińska. Pięciu innych trafiło do szpitala w Kolbuszowej, dwóch z nich jest w stanie ciężkim.
Choć policja nie podała na razie tożsamości piłkarzy, którzy zginęli, to – podają władze klubu – Patryk Szewczak, Rafał i Kamil Pydychowie. Piłkarze Wólczanki Stali Systems jechali z Mielca na mecz z Avią Świdnik. Ich samochód zderzył się czołowo z ciężarówką. Do wypadku doszło ok. g. 9.25. – Busem podróżowało osiem osób wraz z kierowcą. Trzy zginęły na miejscu, a pięcioro zostało rannych. Dwie z nich są w ciężkim stanie. Jedną zabrał helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego – poinformował Marcin Betleja, rzecznik Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Rzeszowie
Mecz Wólczanki Stali Systems z Avią Świdnik został odwołany. Prezes Podkarpackiego ZNP Mieczysław Golba zaapelował, aby wszystkie inne dzisiejsze mecze rozpocząć minutą ciszy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.dzisiaj jest 26.03.,a nie 27.03.matoły bez szkoły.
Chyba masz problemy ze wzrokiem. Bo w artykule jest data 26.03 I kto tu jest matołem bez szkoły
Wy, że tak powiem wulgarnie przy Wielkiej Sobocie, kur..., nie macie nad czym się zastanawiać? Straszna tragedia, ogromna, coś nieprawdopodobnego się stało, a wy pieprzycie czy zmienili teraz, wczoraj, przedwczoraj czy zmienią jutro!!!! To najmniej ważne. Pomódlcie się!
Bardzo dobry komentarz wyzej. Straszna tragedia mlodych sportowcow. a wy nad data sie sprzeczacie.
Dzisiaj (26 marca br.) rano w miejscowości Werynia koło Kolbuszowej doszło do tragicznego w skutkach wypadku samochodowego, w wyniku którego zginęło trzech piłkarzy Wólczanki Stal Systems Wólka Pełkińska. Pięciu innych trafiło do szpitala w Kolbuszowej, dwóch z nich jest w stanie ciężkim DO TZW" ZUBI " . NIE WIEM JAK TY , ALE JA WIDZĘ WYRAŻNIE ,ŻE W TYTULE JEST PODANA DATA WŁAŚNIE 26 / DWUDZIESTY SZÓSTY MARCA/ WIĘC O CO CI CHODZI? POMYŚL , PRZECZYTAJ KILKAKROTNIE , A PÓŻNIEJ , MOŻESZ SIĘ PIENIĆ .
NIE ROZUMIESZ ŻE AUTOR TEKS MOŻE EDYTOWAĆ W KAŻDEJ CHWILI I ZWYKŁY CZYTELNIK TAKI JAK TY CZY JA NIE WIEDZĄ O TYM ALE ZA TO WIEDZA O TYM DZIECI W PODSTAWÓWCE
Nie potrafię sobie nawet wyobrazić co czują rodzice, którzy w jednej chwili stracili dwóch synów. Życzę dużo siły, bardzo dużo siły
przesyłam kondolencje dla rodziców,rodziny,znajomych przyjaciół wielka tragedia gdy na drodze giną ludzie [*]
dzisiaj jest 26.03.,a nie 27.03.matoły bez szkoły.
Chyba masz problemy ze wzrokiem. Bo w artykule jest data 26.03 I kto tu jest matołem bez szkoły
Bo przed chwilą zmienili