Ciało mężczyzny znaleziono w zaroślach nieopodal przemyskiego amfiteatru.
30-letni mieszkaniec Przemyśla zaginął w poniedziałek, 21 sierpnia. Rano wyszedł do urzędu, ale tam nie dotarł. Nie wrócił też do domu i nie skontaktował się z rodziną. W środę o zaginięciu została powiadomiona policja.
W czwartek przed południem na wzgórzu Zniesienie, niedaleko amfiteatru, w zaroślach policjanci odnaleźli ciało mężczyzny.
- Policyjne czynności potwierdziły, że zmarły to 30-letni mieszkaniec Przemyśla, który zaginął 21 sierpnia. Na miejscu śledczy i technicy, pod nadzorem prokuratora, przeprowadzili oględziny – poinformowała sierż. szt. Marta Fac, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu.
Decyzją prokuratora ciało zabezpieczono do badań sekcyjnych. Policjanci prowadzą dalsze czynności zmierzające do ustalenia okoliczności śmierci mężczyzny.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.To zescie artykol walneli, a co z podejrzeniami, okolicznosciami itd. moze cos wiecej ?
OGROMNA TRAGEDIA WYRAZY WSPOLCZUCIA RODZINIE
Szkoda Tomka. Nikt nie potrafił mi pomóc...
Pytałem czy ktoś wie co się działo z Tomkiem ale post mój został usunięty.
Policjanci prowadzą dalsze czynności zmierzające do ustalenia okoliczności śmierci mężczyzny.
To zescie artykol walneli, a co z podejrzeniami, okolicznosciami itd. moze cos wiecej ?
O tym samym pomyślałam. Masakra....
OGROMNA TRAGEDIA WYRAZY WSPOLCZUCIA RODZINIE