Pisaliśmy na początku tygodnia o apelu policji poszukującej od soboty 15-letniej Natalii i 17-letniej Kasi. W piątek niestety znaleziono ich ciała.
27 lutego przed południem mieszkaniec Kosiny w powiecie łańcuckim, spacerując z psem, w pobliskim zagajniku znalazł ciała dwóch dziewcząt. Niestety okazało się, że są to zwłoki 15-letniej Natalii, mieszkanki Jasła, i 17-letniej Kasi, mieszkanki Raszowej w województwie opolskim. Policja poszukiwała nastolatek od soboty, 21 lutego, do tego dnia Katarzyna przebywała u Natalii, ok. godz. 13.30 nastolatki poszły na dworzec PKS, gdzie Katarzyna miała wsiąść do autobusu i wrócić do swojego miejsca zamieszkania, Natalia miała ją jedynie odprowadzić. Od tego momentu słuch po nich zaginął, nie nawiązały kontaktu z rodzinami.
Obecnie trwa wyjaśnianie okoliczności śmierci nastolatek, prawdopodobne jest, że obie popełniły samobójstwo.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Thanks for sharing.I found a lot of interesting information here. A really go https://kodi.software/ od post, very thankful and hopeful that you will write many more posts like this one.
Thanks for sharing.I found a lot of interesting information here. A really go https://shareit.onl/ od post, very thankful and hopeful that you will write many more posts like this one.
Thanks for sharing.I found a lot of interesting information here. A really go https://kodi.software/ od post, very thankful and hopeful that you will write many more posts like this one.
Thanks for sharing.I found a lot of interesting information here. A really go https://shareit.onl/ od post, very thankful and hopeful that you will write many more posts like this one.