Reklama

Tragiczny finał wypadku. Piesza nie przeżyła

89-letnia kobieta wczoraj, 5 marca, z ciężkimi obrażeniami trafiła do szpitala. Niestety mimo udzielonej pomocy dzisiaj w nocy zmarła.

Wczoraj, ok. g. 16, na ulicy Lubelskiej kierujący skodą 79-letni rzeszowianin zmierzający w kierunku Trzebowniska na oznakowanym przejściu potrącił przechodząca przez jezdnię pieszą.

89-letnia mieszkanka Rzeszowa z ciężkimi obrażeniami została przewieziona do szpitala. Niestety jej zycia nie udało się uratować. Szczegółowe okoliczności wypadku wyjaśniają teraz policjanci z referatu ds. wykroczeń i przestępstw w ruchu drogowym.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości