89-letnia kobieta wczoraj, 5 marca, z ciężkimi obrażeniami trafiła do szpitala. Niestety mimo udzielonej pomocy dzisiaj w nocy zmarła.
Wczoraj, ok. g. 16, na ulicy Lubelskiej kierujący skodą 79-letni rzeszowianin zmierzający w kierunku Trzebowniska na oznakowanym przejściu potrącił przechodząca przez jezdnię pieszą.
89-letnia mieszkanka Rzeszowa z ciężkimi obrażeniami została przewieziona do szpitala. Niestety jej zycia nie udało się uratować. Szczegółowe okoliczności wypadku wyjaśniają teraz policjanci z referatu ds. wykroczeń i przestępstw w ruchu drogowym.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze