Reklama

Tragiczny wypadek. 34-latek nie przeżył pomimo reanimacji

DO zdarzenia doszło dziś, 1 lutego, przed godz. 5 rano, w rejonie Wiaduktu Tarnobrzeskiego w Rzeszowie.

34-letni rzeszowianin prawdopodobnie wtargnął na jezdnię, tuż przed nadjeżdżający pojazd, ze środkowego pasa zieleni.

46-letni kierujący mercedesem sprinterem był trzeźwy. Pieszego nie zdołano uratować, zmarł pomimo reanimacji. Kilka godzin trwały utrudniena w ruchu na tym odcinku drogi.
san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    soia - niezalogowany 2020-02-01 18:34:27

    BĄDŹMY OSTROŻNI - ZYCIE.PL

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    pol - niezalogowany 2020-02-01 22:46:46

    fajnie zaczelo sie od karania kierowcow moze i dobrze ale piesi tez sa winni jak swiete krowy wchodza niektorzy sluchawki na uszach nie patrzy przed przed przejsiem wlazi a pozni skutki a fajnie by bylo jak by kamerki nad przejsciami byly wiele by to  ulatwilo pozdrawiam 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości