DO zdarzenia doszło dziś, 1 lutego, przed godz. 5 rano, w rejonie Wiaduktu Tarnobrzeskiego w Rzeszowie.
34-letni rzeszowianin prawdopodobnie wtargnął na jezdnię, tuż przed nadjeżdżający pojazd, ze środkowego pasa zieleni.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.fajnie zaczelo sie od karania kierowcow moze i dobrze ale piesi tez sa winni jak swiete krowy wchodza niektorzy sluchawki na uszach nie patrzy przed przed przejsiem wlazi a pozni skutki a fajnie by bylo jak by kamerki nad przejsciami byly wiele by to ulatwilo pozdrawiam
BĄDŹMY OSTROŻNI - ZYCIE.PL
fajnie zaczelo sie od karania kierowcow moze i dobrze ale piesi tez sa winni jak swiete krowy wchodza niektorzy sluchawki na uszach nie patrzy przed przed przejsiem wlazi a pozni skutki a fajnie by bylo jak by kamerki nad przejsciami byly wiele by to ulatwilo pozdrawiam