Kolejny i tym razem znowu śmiertelny wypadek na obwodnicy Jarosławia. W szpitalu zmarł uczestniczący w nim 34-letni kierowca audi.
Do dramatu doszło w czwartkowe, 25 bm. popołudnie. Jak ustalili policjanci, kierowca audi jadąc obwodnicą Jarosławia od Rzeszowa w kierunku Radymna, na zakręcie zjechał na przeciwny pas i czołowo zderzył się z mercedesem sprinterem.
34-latek, mieszkaniec powiatu jarosławskiego, został wycięty z uszkodzonego samochodu przez strażaków. Z poważnymi obrażeniami przewieziono go do szpitala, gdzie zmarł.
Drugi uczestnik wypadku, 46-letni kierowca mercedesa, przeżył zderzenie.

fot.zbiory własne
Kierowca audi zmarł w szpitalu.




Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.rodzinę prosimy o kontakt, pomoc prawna 781355726 modusodszkodowania.pl
To był mój kolega, dziś się dowiedziałam :( :( :(Bardzo sympatyczny, uśmiechnięty młody człowiek. Jestem bardzo rozżalona .
tak linia przerywana a widocznośćzero
GDZIE MU SIĘ ŚPIESZYŁO?
miał zawał :(