20-latek kierujący skodą octavią potrącił przechodząca przez przejście 70-letnią kobietę.
Do śmiertelnego wypadku doszło 22 bm., przed godz. 18, na ul. Kraszewskiegow Jarosławiu.
Poszkodowaną 70-letnią jarosławiankę przewieziona do szpitala. Niestety jej życia nie udało się uratować.
20-letni kierujący, mieszkaniec gminy Laszki, był trzeźwy. Pobrano od niego krew do badań. Policja pod nadzorem prokuratury pracuje nad wyjaśnieniem okoliczności zdarzenia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Rodzinę tragicznie zmarłej kobiety proszę o kontakt: elzbieta.wawerko@onet.pl
TO MIEJSCE JEST NIEBEZPIECZNE KIEROWCY NIE PATRZĄ JAK JADĄ A TAMTĘDY PRZECHODZĄ DZIECI DO SZKOŁY.
A piesi wchodzą na jezdnię jak na własne podwórko ;) codziennie tędy jeżdżę i widzę co się dzieje, druga sprawa nóż mi się w kieszeni otwiera kiedy powiedzmy matka zatrzymuje się przed przejściem z dzieckiem by wysadzić dziecko do szkoły a koleś za nią wyprzedza na przejściu...
Kierujacy ma obowiazek zwolnic przed przejsciem! W Anglii gdzie mieszkam tak jest, kierujacy zwalniaja przed przejsciem! W przypadku tego wypadku ze skutkiem smiertelnym przechodaca zostala potracona za polowa przejscia, bedac praktycznie po drugiej stronie jezdni, zabraklo Jej doslownie jednego Czy dwoch krokow I zylaby....przechodzila od strony przychodni w strone ulicy Kosciudzki, zostala zabita nie przez auto jadace od strony miasta, tylko auto jadace of strony Pelkin, zostala zmasakrowana, o jakim wlasnym podworku pan/pani pisze?!!
Skonczcie Pier****lic głupoty piesi nie są święci ;)
Powodzenia Adria przy przechodzeniu na pasach przez jezdnie, moze spotka cie taka sama tragedia: dziecko, rodzic, ktos bardzo bliski, to zrozumiesz; Rozumiem tez ze zachecasz kierowcow, zeby przy zblizaniu Sie do przejscia mieli tak 80 co najmniej, ja ci zycze zeby mieli wiecej, a Na przejsciu zebys byl/byla ty
Chciał bym Ciebie spotkać na tym przejściu :) ( x )
Znajdziesz nasz skup aut w Warszawie, To dzięki nam z łatwością kupić nowy lub używany samochód. Zachęcamy zapoznać się z naszą ofertą. http://s-car.pl/
Ostatnio wyceniałem tam auto i oferta była niska... Dobrze jest porównywać oferty mi bez trudu udało się znaleźć dużo wyższą ofertę niż ta od firmy s-car.
Rodzinę tragicznie zmarłej kobiety proszę o kontakt: elzbieta.wawerko@onet.pl
TO MIEJSCE JEST NIEBEZPIECZNE KIEROWCY NIE PATRZĄ JAK JADĄ A TAMTĘDY PRZECHODZĄ DZIECI DO SZKOŁY.
A piesi wchodzą na jezdnię jak na własne podwórko ;) codziennie tędy jeżdżę i widzę co się dzieje, druga sprawa nóż mi się w kieszeni otwiera kiedy powiedzmy matka zatrzymuje się przed przejściem z dzieckiem by wysadzić dziecko do szkoły a koleś za nią wyprzedza na przejściu...