Całkiem udane zakończenie ubiegłego tygodnia mieli druhowie OSP z Łopuszki Wielkiej. 14 stycznia odebrali lekki samochód pożarniczy.
Kluczyki do nowego wozu na ręce prezesa OSP Łopuszka Wielka druha Zbigniewa Czepiela, w obecności radnego gminy, sołtysa i strażaków, przekazał burmistrz miasta i gminy Kańczuga Andrzej Żygadło.
To kierowana przez niego jednostka samorządu terytorialnego sfinansowała ze swego budżetu zakup forda. Samochód kosztował 63 tys. zł i posiada nowoczesną zabudowę, wewnętrzną belkę sygnalizacyjną z zestawem głośnomówiącym, orurowanie z przodu i oznakowanie korytarza życia.
Transit zastąpi mercedesa sprintera, utraconego w wyniku powodzi, podczas ewakuacji mieszkańców sąsiedniej gminy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze