Reklama

Transit zastąpił utopionego podczas powodzi sprintera. Nowy wóz druhów z Łopuszki Wielkiej

19/01/2022 11:42

Całkiem udane zakończenie ubiegłego tygodnia mieli druhowie OSP z Łopuszki Wielkiej. 14 stycznia odebrali lekki samochód pożarniczy.

Kluczyki do nowego wozu na ręce prezesa OSP Łopuszka Wielka druha Zbigniewa Czepiela, w obecności radnego gminy, sołtysa i strażaków, przekazał burmistrz miasta i gminy Kańczuga Andrzej Żygadło.

To kierowana przez niego jednostka samorządu terytorialnego sfinansowała ze swego budżetu zakup forda. Samochód kosztował 63 tys. zł i posiada nowoczesną zabudowę, wewnętrzną belkę sygnalizacyjną z zestawem głośnomówiącym, orurowanie z przodu i oznakowanie korytarza życia.

Transit zastąpi mercedesa sprintera, utraconego w wyniku powodzi, podczas ewakuacji mieszkańców sąsiedniej gminy.


pac
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama